Pierwsze doniesienia na temat iPhone’a 7

iPhone 7

Pojawiły się nowe informacje o kolejnym produkcie Apple. Iphone 6s i 6s plus rozchodzi się jak świeże bułeczki, ale to wciąż za mało dla głodnych nowości maniaków gadżetów. W odpowiedzi na premierę Galaxy seria Edge, Apple szykuje własną odpowiedź – iPhona 7.

iPhony znane są już chyba w każdym zakątku kuli ziemskiej. Aktywna liczba użytkowników przekroczyła liczbę miliarda na świecie. Czym w takim razie może nas jeszcze zaskoczyć telefon ze słynnym jabłuszkiem? 

Parametry nowego iPhona 7

Siódemkę ma przede wszystkim charakteryzować większa odporność na wodę oraz pył, niż jak to się miało w poprzednich wersjach.

Dodatkowo, firma ma zamiar pracować nad nowym materiałem, ,z którego wykonana będzie rama oraz obudowa następnej generacji iPhone’ów. Niestety, jakiego typu to będzie materiał – niewiadomo.

Z pewnością gratką dla miłośników dobrej grafiki będzie płaski ekran LCD, który mają posiadać telefony. To rozwiązanie może być podyktowane ostrą konkurencją ze smart fonami Galaxy serii Edge, firmy Samsung – które niedawno święciły swoją premierę.

Również aparat zaskoczy nas swoją jakością.  Apple sugeruje moduł wyposażony w dwie soczewki, który zapewniałby jakość zdjęć na poziomie zbliżonym do profesjonalnych lustrzanek.

Jeśli chodzi o wzornictwo, producenci telefonu nie powinni specjalnie nas zaskoczyć. Apple stawia konsekwencje.

Rodzina iPhone 7

Co ciekawe, iPhone 7 nie będzie jedynie pojedynczym modelem, ale rodziną produktów. Jeśli wierzyć pierwszym przeciekom spodziewać możemy się rozszerzeń takich jak: iPhone 7 Plus czy 4-calowy iPhone’a 7 Mini. Różnorodność modeli z pewnością przypadnie do gustu fanom produktów Apple. Dzięki niej każdy znajdzie coś dla siebie. 

Niestety informacji odnośnie nowości Appla wciąż jest bardzo mało, jednak z  kolejnych przecieków widać, że producenci słynnego iPhona nie chcą pozostawać w tyle. Nie pozostaje nam więc  nic innego, jak czekać na oficjalne informacje i odliczać dni do premiery.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 4